Anglia na MŚ 2022 - typy, przewidywania i zakłady bukmacherskie

Anglia na MŚ 2022 – typy, przewidywania i zakłady bukmacherskie

Jeszcze do niedawna występy na największych międzynarodowych imprezach piłkarskich kojarzyły się angielskim kibicom wyłącznie źle. Swoista klątwa została zdjęta podczas światowego czempionatu w 2018 roku. Czy mundial w Katarze okaże się jeszcze bardziej udany?

Reprezentacja Anglii w piłce nożnej – podstawowe informacje

Ojczyzna futbolu i jedna z najstarszych reprezentacji narodowych. Tradycje piłkarskie w Anglii to temat rzeka. Ku rozpaczy tamtejszych fanów tradycje te nie szły niestety dotychczas w parze z sukcesami. Jeden tytuł mistrzów świata to co prawda wielki wyczyn, jednakże ciężko oprzeć się wrażeniu, że ekipę tę stać na zdecydowanie więcej. Kto wie, być może karty historii zostaną niebawem zapisane kolejnymi sukcesami. Znalazłoby się kilka argumentów, które wyraźnie na to wskazuje.

Trener Anglii

Gareth Southgate za sterami Anglików zasiada już od niespełna sześciu lat. Jego największy sukces podczas tego okresu to oczywiście drugie miejsce na Euro 2020. Podobny wyczyn podczas mistrzostw świata w Katarze można byłoby chyba uznać za znakomite osiągnięcie. On sam celuje jednak zdecydowanie wyżej.

Skład

O zestawieniu personalnym Synów Albionu można byłoby pisać w samych superlatywach. Każda z formacji tej drużyny posiada przynajmniej jednego gracza, którego śmiało można byłoby zaliczyć do ścisłej światowej czołówki. Także rezerwowi prezentują stosunkowo wysoki poziom. To właśnie ta głębia składu sprawia, że szanse Anglii na MŚ 2022 są naprawdę spore.

Największe gwiazdy

Trent Alexander-Arnold, Phil Foden czy też Harry Kane. Trudno wskazać, kto z powyższej trójki może szczycić się mianem największej gwiazdy tej reprezentacji. Oczy wielu kibiców na świecie zwrócone będą na pewno w kierunku tego ostatniego. Tytuł króla strzelców poprzedniego mundialu niestety zobowiązuje.

Jakie szanse Anglii na MŚ 2022?

Zakłady bukmacherskie na triumf Anglików w całych mistrzostwach (kurs 7.00)? Może być to trudne, ale przy odrobinie szczęścia zupełnie możliwe.

Istotne będzie na pewno to, w jakiej dyspozycji do Kataru przybędą między innymi ci, którzy zostali wymienieni kilka zdań wcześniej. Jeśli uda im się trafić z formą, to mniejszy bądź większy sukces Synowie Albionu mają niemal w kieszeni.

Anglia na MŚ – zakłady i typy bukmacherskie

Analizie zostały poddane już szanse, jakie w perspektywie całej imprezy ma Anglia. Typy na MŚ 2022 związane z ich występami grupowymi mogą więc z dużą dozą prawdopodobieństwa przedstawiać się następująco:

Anglia – Iran zakłady na MŚ 2022

Szybkie i bezproblemowe zwycięstwo (1.33) i spokojne przygotowania do starcia ze zdecydowanie groźniejszym rywalem. Tak prawdopodobnie może wyglądać inauguracyjna potyczka z Iranem w wykonaniu popularnych The Three Lions.

Anglia – USA zakłady na MŚ 2022

Reprezentacja Stanów Zjednoczonych to wbrew pozorom chyba najmocniejszych z grupowych przeciwników, z jakimi będzie mierzyć się Anglia. Przewidywania na MŚ 2022 wskazują, że ekipa z Ameryki Północnej to główny kandydat do awansu z drugiego miejsca w grupie B (2.00). Rezultat ich bezpośredniej rywalizacji z Anglikami nie będzie jednak raczej zadowalający. Ostatecznie to podopieczni Garetha Southgate’a powinni bowiem zgarnąć komplet oczek (1.66).

Walia – Anglia zakłady na MŚ 2022

Mecze pomiędzy dwiema wyspiarskimi ekipami zawsze wywołują wśród kibiców całą masę emocji. I to niekoniecznie tych pozytywnych. Bardzo możliwe, że dla Walijczyków to spotkanie będzie prawdziwym „być albo nie być” na tych mistrzostwach. Bardzo wątpliwe jednak, aby Harry Kane i spółka wypuścili z rąk wygraną w tak prestiżowej batalii (1.57).

Podobne wpisy