Francja na MŚ 2022 - typy, przewidywania i zakłady bukmacherskie

Francja na MŚ 2022 – typy, przewidywania i zakłady bukmacherskie

Trójkolorowi jako aktualni mistrzowie świata celują zapewne w obronę tytułu zdobytego przed czterema laty. O zwycięstwo w Katarze nie będzie jednak zbyt łatwo. Kto ma szanse zostać ich największą bronią? Który z grupowych rywali sprawi im najwięcej problemów? Odpowiedź na te oraz wiele innych pytań w niniejszym artykule.

Reprezentacja Francji w piłce nożnej – podstawowe informacje

Trener

Czy można być zarówno bardzo dobrym piłkarzem jak i znakomitym trenerem? Naturalnie! W historii piłki nożnej bywało już całe mnóstwo takich przypadków, a jednym z tych najbardziej aktualnych jest Didier Deschamps. Francuski szkoleniowiec jako zawodnik sięgał po mistrzostwo świata oraz mistrzostwo Europy. Pierwszy z tych sukcesów powtórzył także w roli trenera. Teraz jego marzeniem jest dorzucenie drugiej statuetki do tej niezwykle bogatej kolekcji. Jeśli jego podopieczni zagrają na miarę swoich możliwości, to taki scenariusz jest jak najbardziej możliwy.

Skład

Przed rozpoczęciem MŚ w 2018r. po sieci krążyły grafiki przedstawiające trzy niemal równorzędne składy zawierające aktualnych reprezentantów Francji. Po czterech latach od wspomnianego mundialu sytuacja ta nie uległa zbytniej zmianie.

Jeśli chodzi o kwestie taktyczne, to trener Les Bleus próbuje zazwyczaj zmieścić swoich najlepszych podopiecznych w ustawieniu 1-3-4-1-2 bądź 1-4-3-1-2. Jakie są efekty jego poczynań, nie trzeba chyba zbytnio nikomu tłumaczyć.

Największe gwiazdy

Mało która europejska reprezentacja ma taką głębię składu, jak omawiana w tym artykule Francja. Typy na mundial 2022 wskazują jasno, że jedną z najjaśniejszych postaci całego turnieju może być Kylian Mbappe. Jego rola w zespole narodowym także jest nieoceniona i to prawdopodobnie właśnie gracza PSG można byłoby nazwać największą gwiazdą tej drużyny.

Jakie szanse Francji na MŚ 2022?

Czy szanse Francji na MŚ 2022 są podobne do tych, jakie przepowiadano tej ekipie przed startem zmagań na rosyjskich boiskach w roku 2018? Co do zasady tak. Teraz konkurencja ze strony Brazylii czy też Hiszpanii powinna być jednak dużo, dużo większa. Trzeba uczciwie przyznać, że ewentualna obrona tytułu (6.00) wielką niespodzianką by raczej nie była.

Kibice reprezentacji Polski liczą z pewnością mimo wszystko na to, że podopiecznym Didiera Deschampsa noga tym razem powinie się nieco szybciej. Nie należy bowiem zapominać, że to właśnie Karim Benzema i spółka będą rywalami biało-czerwonych w 1/8 finału w przypadku awansu naszej kadry z drugiego miejsca w grupie C (1.90).

Francja na MŚ – zakłady i typy bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na zwycięstwo Francuzów w całym turnieju bądź też pewne wygranie (1.76) interesującego starcia przeciwko Danii. Ciekawych opcji dotyczących meczów z udziałem aktualnych mistrzów świata jest całe mnóstwo. Ich umiejętne wyselekcjonowanie to już sprawa nieco trudniejsza. Warto w takich sytuacjach rzucić okiem na to, co sądzą na ten temat specjaliści.

Francja – Australia zakłady na MŚ 2022

Po niezwykle emocjonującym finale baraży przedostatnim finalistą MŚ w Katarze została reprezentacja Australii. Ekipa z kraju kangurów trafiła automatycznie do grupy D, w której to już na start będzie zmuszona mierzyć się z aktualnym mistrzem globu. Jedynym możliwym rozstrzygnięciem w tej potyczce wydaje się być zdecydowane zwycięstwo Francuzów. Być może nawet z przewagą przynajmniej trzech trafień (2.65).

Francja – Dania zakłady na MŚ 2022

Dania, a więc półfinaliści Euro 2020 to druga ekipa, z którą podczas rywalizacji grupowej zmierzy się Francja. Przewidywania na MŚ 2022 nie lokują raczej tej reprezentacji w gronie kandydatów do sprawienia kolejnej wielkiej sensacji. To właśnie czerwono-biali zdają się jednak być tym najbardziej wymagającym z rywali dla Trójkolorowych w początkowej fazie mistrzostw. Bardzo możliwe zatem, że ten arcyciekawy pojedynek zakończy się podziałem punktów (3.75).

Tunezja – Francja zakłady na MŚ 2022

Przypieczętowanie awansu do rywalizacji play-off poprzez odniesienie znaczącego zwycięstwa (1.22)? Nie można wykluczyć, że tak będzie wyglądał plan Les Bleus na ostatni z meczów grupowych. Szanse na zaprezentowanie swoich umiejętności mogą dostać w tym meczu gracze tzw. drugiego garnituru reprezentacji. O ich jakość nie ma się jednak co martwić. Każdy zawodnik szerokiego składu to bez wątpienia klasa światowa.

Podobne wpisy